-38%

“Naiste Pidžaama Džemper Almando Melado – Uusim ja Stiilne!”

Original price was: 24,00 €.Current price is: 15,00 €.

Сравнить

Naiste Pidžaama Džemper Almando Melado on mugav ja stiilne pidžaam, mis on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest puuvillast. See on lõdvestunud lõikega, mis on varustatud käsipagasiga ja kaunite kontrastsete õmblustega. See on saadaval erinevates värvitoonides ja see on ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks.

Kirjeldus

Naiste Pidžaama Džemper Almando Melado on ideaalne valik, kui otsite mugavust ja stiili. See on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest puuvillast, mis on lõdvestav ja õrn nahale. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse.

See pidžaama džemper on lõdvestav ja mugav, nii et saate seda kanda igal ajal. See on ka väga stiilne ja sobib hästi koos teie lemmikpidžaamadega. See on ka väga vastupidav ja kestab kaua. See on ka väga taskukohane ja pakub suurepärast väärtust.

Naiste Pidžaama Džemper Almando Melado on ideaalne valik, kui otsite mugavust ja stiili. See on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest puuvillast, mis on lõdvestav ja õrn nahale. See on kaetud kauni almando melado mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on lõdvestav ja mugav, nii et saate seda kanda igal ajal. See on ka väga stiilne ja sobib hästi koos teie lemmikpidžaamadega. See on ka väga vastupidav ja kestab kaua. See on ka väga taskukohane ja pakub suurepärast väärtust. Naiste Pidžaama Džemper Almando Melado on ideaalne valik, kui otsite mugavust ja stiili, mis pakub teile parimat väärtust.

Lisainfo

Värv

Suurus

, , , , , , , , ,