-67%

“Naiste Lühike Öösärk – Soe ja Mugav!”

Original price was: 15,00 €.Current price is: 5,00 €.

Сравнить

Naiste lühike öösärk on mugav ja stiilne magamisriietus, mis on valmistatud pehmest ja hingavast materjalist. See on lühike ja lõdvestunud disain, mis on varustatud kääridega ja kaunite õmblustega. See öösärk on ideaalne magamiseks ja lõõgastumiseks, pakkudes samal ajal ka stiilset välimust.

Kirjeldus

Kaunis naiste lühike öösärk on ideaalne valik, kui soovite oma öösel magamise ajal olla mugav ja stiilne. See on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest puuvillast, mis on õrn ja hingav nahale. See on kaetud kauni ja värvilise mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu.

Kaunis naiste lühike öösärk on ideaalne valik, kui soovite oma öösel magamise ajal olla mugav ja stiilne. See on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest puuvillast, mis on õrn ja hingav nahale. See on kaetud kauni ja värvilise mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on kaetud kauni kaelusega, mis annab sellele lisavõlu. See on varustatud laiade õlgadega, mis annab sellele mugavuse ja lisavõlu. See on varustatud lühikese lõikega, mis annab sellele naiseliku ja stiilse välimuse. See on varustatud kauni käsitsi õmmeldud õmblustega, mis annab sellele lisavõlu. See on varustatud kauni käsitsi õmmeldud õmblustega, mis annab sellele lisavõlu. See on varustatud kauni käsitsi õmmeldud õmblustega, mis annab sellele lisavõlu.

Kui otsite mugavat ja stiilset öösärki, siis see naiste lühike öösärk on just see, mida otsite. See on valmistatud kvaliteetsest puuvillast, mis on õrn ja hingav nahale. See on kaetud kauni ja värvilise mustriga, mis annab sellele värske ja naiseliku välimuse. See on varustatud laiade õlgadega, mis annab sellele mugavuse ja lisavõlu. See on varustatud kauni käsitsi õmmeldud õmblustega, mis annab sellele lisavõlu. See on ideaalne valik, kui soovite oma öösel magamise ajal olla mugav ja stiilne. See on suurepärane kingitus naisele, kes armastab olla stiilne ja mugav.

Lisainfo

Suurus

, , , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Naiste Lühike Öösärk – Soe ja Mugav!””